Chiptuning CASE IH MAGNUM 260 All

Chiptuning CASE IH MAGNUM 260 All: alle motorisaties met vermogen en koppel na Stage 1.

Kies je motorisatie

1 motorisatie

Veelgestelde vragen

Hoelang duurt het?

Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.

Blijft mijn garantie geldig?

We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.

Wat kost het?

Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.

Wat klanten zeggen

Enkele weken geleden mijn Megane laten tunen. Voor de tuning was de Megane onderin het toerengebied nogal zwak. Na de tuning loopt hij lekker soepel door in alle alle versnellingen. Nu kan ik op de snelweg lekker in zijn 6 blijven rijden en terugzakken naar 100km/h. Kan ik weer sneller dan pakt de auto weer direct op, terwijl ik voor de tuning terug naar zijn 5 moest. Trekkracht is dus daadwerkelijk toegenomen. Ben er blij mee. Ik ben in Groningen geweest. Prima ontvangst en uitleg. Dus een aanrader!

Ik · Renault Megane 1.5 dCi 110 pk III (ph1)

Ik ben vorig jaar met ZIPtuning in contact gekomen omdat mijn EGR-klep kapot was. De garage vroeg 1200 euro om deze te vervangen. Bij ZIP heb ik ze softwarematig laten uitschakelen en gelijk mijn passat van wat extra power voorzien! (En ik zat nog niet aan de helft van de prijs) Een heel professionele aanpak en service en tot op heden rij ik probleemloos verder met mijn 1.6 TDI! 10/10

Meulemeester · Volkswagen Passat 1.6 TDI 105 pk B6

Mijn ervaringen zijn zeer positief. De auto heeft duidelijk meer kracht bij lagere toerentallen en de rijervaring als geheel is sportiever dan voordien. Jammer was dat op de dag van de tuning de vermogens-/rollenbank niet werkte; het resultaat is dus niet gemeten helaas.

Coen Kramer · Audi A6 3.0 TFSI 310 pk C7

De tuning zorgde voor een goede prestatieverbetering en een verbeterde gasrespons vind ik. De BMW M5 4.4T schijnt ook nog zuiniger te moeten rijden nu, heb ik nog niet kunnen meten, maar ik ben zeer tevreden.

John · BMW M5 4.4T 560 pk F10

2 weken geleden mijn wagen laten tunen, vriendelijk ontvangst, heel professioneel personeel , de wagen reageert veel beter op het gaspedaal is een totaal andere wagen geworden, heel tevreden

de wilde · Jaguar XF 3.0D V6 211 pk

Goed georganiseerd, tuning werkt zoals verwacht. Vlotter rijgedrag van mijn wagen, aanrader!

Yonas Vanbellingen · Opel Astra 1.7 CDTI 130 pk J
Vrijblijvend

Vraag je offerte aan voor de CASE IH MAGNUM 260 All

Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.

  • Originele software bewaard, altijd terug te zetten
  • Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
  • Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand

App ons

Op werkdagen meestal binnen een uur antwoord.

Bel ons

Liever even overleggen? We nemen het met je door.

085 303 5684