Chiptuning CASE IH STX STEIGER 375 CUMMINS All

Chiptuning CASE IH STX STEIGER 375 CUMMINS All: alle motorisaties met vermogen en koppel na Stage 1.

Kies je motorisatie

1 motorisatie

Veelgestelde vragen

Hoelang duurt het?

Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.

Blijft mijn garantie geldig?

We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.

Wat kost het?

Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.

Wat klanten zeggen

De eerste 400 km rustig aan gereden zoals mij werd aangeraden. En na die 400 km toch wat benieuwd wat het verschil zou zijn. En inderdaad het verschil is goed merkbaar, zeker in tweede en derde versnelling. met de 31 pk en 70nm meer koppel is dit echt een aanrader. Het verbruik is intussen ook van 5.7 naar 5.1 gezakt. Ook de service is er uitstekend, als je een vraag hebt voor deze professioneel beantwoord. een aanrader !

Frederick · Ford Focus 1.6 TDCi 109 pk

Hierbij wil ik mijn ervaring delen. Iedere auto die ik koop laat ik tuning uitvoeren. Ik heb via de dealer het contact gehad met ZIP-tuning, deze heeft zeer professioneel gehandeld. Snelle behandeling, juiste afwerking. Mijn mercedes rijdt super dankzij Zip-tuning, het is een bedrijf welke ik u kan aanraden om een tuning te doen. Mvg. Michiel Romkes

Michiel Romkes · Mercedes Benz Vito 113 CDI 136 pk W639

Sinds Zip => een smile van oor tot oor! Het was een leuke auto, nu is het een feestbeest!

Lbird · Peugeot RCZ 1.6 THP 156 pk

Onze Crafter laten tunen en wat een verschil meer trekkracht onderin en het brandstof verbruik is aanzienlijk verbeterd, van 1:7 naar 1:9 en trekkracht vanaf 1200 t/m. Echt een aanrader binnen kort weer een nieuwe auto laten doen bij deze jongens.

R velthuizen · Volkswagen Crafter 2.5 TDI 163 pk

Tevreden over de prestaties van 115pk naar een goeie 140pk. Wagen komt dankzij de tuning meer tot zijn recht. Thanks

Van Peteghem Didier · Audi A4 1.9 TDI 115 pk B6

Schitterende rij ervaring die het BMW gevoel versterkt en het verbruik drastisch reduceert..niemand die ons bijhouden kan en schitterende testrit gedaan in vogezen

Klaas Vandevyvere · BMW 4 series 420d 184 pk F32 / F33 / F36
Vrijblijvend

Vraag je offerte aan voor de CASE IH STX STEIGER 375 CUMMINS All

Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.

  • Originele software bewaard, altijd terug te zetten
  • Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
  • Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand

App ons

Op werkdagen meestal binnen een uur antwoord.

Bel ons

Liever even overleggen? We nemen het met je door.

085 303 5684