Chiptuning CASE IH PUMA 210 CVX

Chiptuning CASE IH PUMA 210 CVX: kies je generatie en zie per motorisatie wat Stage 1 oplevert.

Kies je generatie

1 generatie

Veelgestelde vragen

Hoelang duurt het?

Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.

Blijft mijn garantie geldig?

We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.

Wat kost het?

Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.

Wat klanten zeggen

Heel goed ontvangen. Super vriendelijke Mensen En Wat een verschil, van 136 naar +200pk, dag en nacht verschil. Super gewoon, was het wachten waard.Thanks Ziptuning.

Kenny · Mercedes Benz C 200 2.2 CDI 270NM 136 pk

Deze maand de peugot 107 ( snoopy ) van mijn vriendin laten tunen. De trekkracht is echt toegenomen vooral in zijn 3 rijd de auto heerlijk met veel power bij lage snelheid. Ook op de rijksweg is inhalen geen probleem meer. Niet tijfelen maar doen. Toppie

Bossie · Peugeot 107 1.0 68 pk

Ik snap niet hoe ZIP tuning er zoveel extra vermogen uit weet te halen voor zo'n 500euro, terwijl Seat jarenlang zo'n Ibiza en diesel (de 1.9tdi) test! Maakt ook niet uit, ik ben erg blij met hoe mijn auto is geworden na het chippen

Van Dijk · Seat Ibiza 1.9 TDI 90 pk 6J

hallo, ik kan alleen beamen dat Zip tuning echt fantastisch werk levert.Mijn Volvo rijd stukken vlotter, heeft absoluut geen turbo-gat, heeft souplesse als een dikke 6 cilinder en gebruikt zeer weinig benzine( ca 9l/100km )bij een sportieve rijstijl. ik ben ook in bezit van een volvo740 2 liter 16v turbo 200 pk ( zeer zeldzaam) en heb echt spijt dat hiervoor geen Zip tuning voorhanden is. een echte aanrader voor iedereen, bedankt mannen. met vriendelijke groeten: Jean Vanderlick

Vanderlick · Volvo C70 T5 240 pk

Wij hebben onze BMW vorige week laten tunen en hij is nu supersnel geworden. De koppel is verhoogd van 450 Nm naar 530 Nm is dat verneem je meteen bij het rijden. Vooral bij het optrekken is er meer trekkracht. Ik durf niets uit te laten over de topsnelheid, maar het gaat tot boven de 250 km/uur. Bedankt!

Mario · BMW 1 series 125d 211 pk F20 / F21

Heerlijk om het gevoel te hebben dat de motor werkt zoals het bedoeld is. Service zoals het hoort.

John Vd Linden · Citroen C4 1.6 e-HDi 112 pk
Vrijblijvend

Vraag je offerte aan voor de CASE IH PUMA 210 CVX

Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.

  • Originele software bewaard, altijd terug te zetten
  • Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
  • Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand

App ons

Op werkdagen meestal binnen een uur antwoord.

Bel ons

Liever even overleggen? We nemen het met je door.

085 303 5684