Chiptuning CASE IH MAXXUM 140
Chiptuning CASE IH MAXXUM 140: kies je generatie en zie per motorisatie wat Stage 1 oplevert.
Kies je generatie
1 generatieVeelgestelde vragen
Hoelang duurt het?
Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.
Blijft mijn garantie geldig?
We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.
Wat kost het?
Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.
Ongeloofelijk maar waar! Na tuning een super zuinige, soepel lopende en snelle bolide gemaakt van een toch al niet onderbemeten A5 3.0 TDI. Verbruik bij dagelijks verkeer is gemiddeld 1 op 16. Het is zeer plezierig te weten dat wanneer het nodig is, er veel vermogen soepel los komt bij het indrukken van het rechter kanaal. Qua service helemaal TOP en dus een dikke pluim voor de mensen van ZIP Tuning.
De wagen is opvallend veel soepeler. Bij kick-down in de Sport stand krijg je een fenomenale duw in de rug. De achterbanden krijgen het soms moeilijk om het koppel te verwerken(gelukkig is er DTC!). Ik kan de tuning zeker aanbevelen, zeker gezien het verbruik zelfs licht gedaald is.
Zeker een aanrader voor iedereen met een transit 2.2diesel, de auto was hiervoor niet vooruit te krijgen laat staan met een aanhangwagen er achter. Nu na het tunen bij meteen met een caravan op vakantie gegaan en het is een genot om er mee te rijden. Had ik veeeeeel eerder moeten, veel meer koppel en een stuk zuiniger geworden. Ben er helemaal happy mee top
De belofte van Ziptuning is geen woord van gelogen. De auto heeft merkbaar meer pk’s en koppel. 1x in de inloopperiode [ 300km, was verteld ] ging een lampje branden, toen ging de auto in de veilige modus rijden. Uitzetten en starten en alles was weer gereset. De auto is ook iets zuiniger geworden ! Nu ruim 3000km verder -- probleemloos ! AANRADERRRR !!!!
Zeer goede ervaring en de auto is er erg op voorruit gegaan. Veel meer Power en zuiniger bij constante snelheid (5ltr/100 bij 80 km/h met een autogewicht van 1800 kilo).
370 kilometer geleden mijn Golf 5 GTI laten kietelen door deze profs. Bij vertrek eerste dag vanuit de werkplaats in Utrecht was het verschil merkbaar maar, na een dag was er "ineens" heel veel verschil te merken! 245 PK en > 375 NM is gewoonweg verpletterend. Zelfde auto compleet ander karakter. Wat een gifkikker op wielen! en toch een verbruik (bij 100/120 pu) van 7,0 ltr/100 km. >> 1 op 14! Daar kan geen focus ST of ander mooi rijspul tegen op! Ziptuning bedankt en tot de volgende keer!
Vraag je offerte aan voor de CASE IH MAXXUM 140
Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.
- Originele software bewaard, altijd terug te zetten
- Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
- Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand
Bedankt!
We hebben je aanvraag ontvangen en nemen binnen 1 werkdag contact met je op.