Chiptuning CASE IH MAGNUM 280 CR All
Chiptuning CASE IH MAGNUM 280 CR All: alle motorisaties met vermogen en koppel na Stage 1.
Kies je motorisatie
2 motorisatiesVeelgestelde vragen
Hoelang duurt het?
Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.
Blijft mijn garantie geldig?
We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.
Wat kost het?
Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.
TOP! TOP! TOP! Hij spurt nu als een haas ervan door en kan nu concurreren met de snelle auto's op de weg. Door het al schakelen bij 2500 tpm en niet meer bij 3500 tpm gaat het rijden nu als een sneltrein! Andere voordeel is omdat ik nu met minder toeren rij, is dat het benzine verbruik ook gedaald is. Ik kan het iedereen aanraden!
Ik heb in augustus 2014 en tuning laten uitvoeren. Als ik goed gas geef, trekt mijn wagen veel beter op (ook in de bergen is het verschil goed te merken), vooral in tweede en derde versnelling. Bij rustig rijden en rustig verkeer haal ik de beloofde 8% brandstofbesparing (soms meer). Mijn gemiddeld verbruik op lange termijn daalde van 4.9 naar 4.6 liter.
Roy, nog bedankt voor je prettige ontvangst. Mijn V70 rijdt nu soepeler. In de 3e en 4e versnelling heeft hij duidelijk meer vermogen.
Mijn ervaring met Ziptuning zijn prima. Auto rijdt soepeler na tuning, reageert sneller ook bij lagere toeren in een hogere versnelling. Zip tuning is zeker aan te raden. Ga bij een volgende auto weer heen. Alleen jammer dat op de dag van mijn tuning, niet de juiste apparatuur aanwezig was en een nieuwe afspraak moest maken.
Hallo, Chiptuning van 131 naar 148 Nm en van 100 naar 112 pk. Dat het zo veel zou uitmaken had ik echt niet verwacht, maar na het chiptunen heb een volledig andere auto teruggekregen. Nadat ik mezelf strak aan de 300 km inrijden had gehouden voor het opnieuw 'leren van het motormanagement' ging het gas erop... wat een feest !!! Het ging mij erom om meer trekkracht te krijgen binnen de tussen-acceletaties... nou die heb ik nu royaal en ben dus zeer te vreden met mijn 'race-wagentje. Willem-Jan.
Heel goed tot nu auto trek heel beter dus ben ik heel blij dat heb ik bij jullie tuning gedaan . Mvg
Vraag je offerte aan voor de CASE IH MAGNUM 280 CR All
Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.
- Originele software bewaard, altijd terug te zetten
- Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
- Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand
Bedankt!
We hebben je aanvraag ontvangen en nemen binnen 1 werkdag contact met je op.