Chiptuning CASE IH CPX420 All
Chiptuning CASE IH CPX420 All: alle motorisaties met vermogen en koppel na Stage 1.
Kies je motorisatie
1 motorisatieVeelgestelde vragen
Hoelang duurt het?
Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.
Blijft mijn garantie geldig?
We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.
Wat kost het?
Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.
Professioneel en super kwaliteit. Ongeveer een half jaar terug mijn RS6 bij ZIP Evergem gebracht. Er werd ruim de tijd genomen voor mij auto. Zowel origineel als getuned werd hij "uitgemeten" op de testbank. Ze weten exact wat er aangepast werd en waarom en geven je een duidelijke, verstaanbare, uitleg! Eindresultaat was 702 pk en 908 Nm koppel op de motor. Bedankt Chris en PJ!
Na een poosje overwegen toch overgegaan op aanpassing bij Ziptuning. Van af nu goede 10000 kilometer verder super tevreden. Auto is een kleine 8% zuiniger, en heeft een behoorlijk hoger koppel. Al met al een aanrader, Mvg PT Bos
Net wat deze wagen nodig had , enorm verschil zo hoort het ,mvg Frank Mertens
190 pk heeft mn Opel Insignia 2.0 CDTi nu! Accelereren is een feest en de feedback van de motor is stukken beter. Zo reageert de motor veel sneller als je gas geeft. Ik ben bij Zip in Houten geweest om de chiptuning te laten doen en dat verliep spoedig en naar wens.
Afgelopen week bij Ziptuning geweest. Ben zeer tevreden over hun diensten en service. Gr Anton (Seat Alhambra 2.0 TDI)
Helemaal top! Had ik veel eerder moeten doen. Het is een genot om mee te rijden, de motor is perfect afgesteld. Vakwerk!!!
Vraag je offerte aan voor de CASE IH CPX420 All
Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.
- Originele software bewaard, altijd terug te zetten
- Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
- Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand
Bedankt!
We hebben je aanvraag ontvangen en nemen binnen 1 werkdag contact met je op.