Chiptuning CASE IH AXIAL-FLOW 2377 CR All
Chiptuning CASE IH AXIAL-FLOW 2377 CR All: alle motorisaties met vermogen en koppel na Stage 1.
Kies je motorisatie
1 motorisatieVeelgestelde vragen
Hoelang duurt het?
Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.
Blijft mijn garantie geldig?
We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.
Wat kost het?
Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.
Mijn leaseversie motor van 126pk laten tunen, resultaat 190 pk. Een dikke halve liter minder verbruik (nu 5,8 reëel) en schitterend op de Duitse autobahn, de wagen blijft stevig acceleren tot 220KM/u en de hernemen vanuit zesde verlopen vlot vanaf 90 op autostrade. Ondertussen 52.000 km verder, de wagen heeft er 185.000km op de teller staan en nog altijd even tevreden over de tuning. De nieuwe wagen is intussen besteld en zal opniew ge’zip’-tuned worden. kortom een tevreden klant
Hallo nou ik heb afgelopen woensdag 35pk erbij gekregen dankzij ziptuning op mijn fiat bravo en ben er hartstikke blij mee. De auto gaat als een raket en dat is vooral te voelen in de eerste 3 versnellingen .Groningen bedankt
Ik heb een Mercedes Benz E 200 2.2 CDI en heb deze een tijd geleden bij Zip laten chiptunen. Met het resultaat ben ik prima tevreden, het vermogen is zoals beloofd gestegen en het verbruik gedaald. Goed werk.
Hallo, de 307 is goed pittig geworden en een beetje zuiniger. Ik moet alleen tot september wachten hoe hij het voor de hobby caravan van 1550kg doet. Het lijkt goed maar dat horen jullie nog van mij . vr;gr; albert feijen
na het tunen merkte ik het gelijk al,veel meer vermogen in alle versnellingen.de auto rijd nu zoals ik had gedacht dat hij zou gaan rijden.het mooiste is het verbruik gemiddeld rijd hij nu 4,7 liter per 100 km,voorheen was dit 5,2. bij normaal gas geven merk je niets ,maar als je wil inhalen of zo maar versnellen merk je echt het verschil in pk’s w frederiks
Mijn XC60 rijdt na tuning nog een stuk soepeler en pittiger dan voorheen.
Vraag je offerte aan voor de CASE IH AXIAL-FLOW 2377 CR All
Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.
- Originele software bewaard, altijd terug te zetten
- Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
- Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand
Bedankt!
We hebben je aanvraag ontvangen en nemen binnen 1 werkdag contact met je op.