Chiptuning CASE IH AF 9230 All
Chiptuning CASE IH AF 9230 All: alle motorisaties met vermogen en koppel na Stage 1.
Kies je motorisatie
1 motorisatieVeelgestelde vragen
Hoelang duurt het?
Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.
Blijft mijn garantie geldig?
We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.
Wat kost het?
Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.
Tuning gedaan in Evergem, ze zijn daar zeer vriendelijk en behulpzaam, maar het heeft meer dan een uur langer geduurd dan voorzien, dus in plaats van daar 2 uur te wachten heb ik daar 3 uur gewacht, niettemin er beloofd was dat dit op twee uur ging klaar zijn. verbruik is iets gedaald, maar de hernemingen zijn nog zoals vroeger, merk niet echt een verschil in vermogen op.
heb sinds kort mijn Renault laten tunen, maar heb nog te weinig tijd gehad dit te testen. Bemerkte wel dat in de lage toeren, de motor beter oppakt en rap trekt. Geen snelheden getest boven de 130km/u 5 sterren in ieder geval voor het ontvangst, Klantvriendelijkheid en de duidelijkheid in wat men mag verwachten. Top!
Beste mensen van Ziptuning, Ik rijd nu een paar weken in mijn getunde New Beetle Cabrio 1.8 Turbo en ik kan maar één ding zeggen : grandioos !! Wat rijdt mijn auto voortreffelijk. De motor is veel soepeler en trekt geweldig op. Rijden in mijn auto is een feestje en het is gewoon kicken om al die andere automobilisten achter me te laten!! Bedankt Ziptuning, ik zal jullie aanbevelen !!
Paar maandjes geleden getuned. Goede snelle service. Auto is veel feller geworden en rijdt erg prettig. Brandstofbesparing waar ik op gehoopt had heb ik echter nog niet kunnen waarnemen. Is ongeveer gelijk met voor de tuning. Vermogenstoename is wel zeer goed te merken. Groet, Erik
Na de tuning gaat vooral het accelereren veel vlotter. Vooral bij het inhalen van een vrachtwagen, dus even vaart maken van 70 naar 110 gaat echt verbluffend snel. Er is veel verschil te merken. Rapjes ben ik de vrachtwagen voorbij en kan op een strak tempo lekker doorrijden. Vooral bij het accelereren hoor de nu de kracht van de turbo die dankzij de tuning veel beter tot z'n recht komt. Een aanbeveling voor iedereen!
Bij de Isuzu was mijn grootste ergenis het laat reageren van het gaspedaal, en het oppakken bij lage toeren. Na de tuning reageerde hij veel vlotter en trekt nu lekker door. Bij gelijkblijvende manier van rijden is hij ook wat zuiniger. Kortom ik ben dik tevreden. Het was het wachten waard
Vraag je offerte aan voor de CASE IH AF 9230 All
Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.
- Originele software bewaard, altijd terug te zetten
- Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
- Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand
Bedankt!
We hebben je aanvraag ontvangen en nemen binnen 1 werkdag contact met je op.