Chiptuning

Chip Tuning BMW 520d

Chiptuning BMW 535i N55

BMW maakt het de tuningsbranche bijzonder lastig door de huidige dieselmotoren te beveiligen tegen aanpassingen. Logisch.  De dealer wil je liever een zwaardere motor verkopen dan dat u langs gaat bij een tuner. Door de inzet van ervaring, kennis en innovatief vermogen is het ZIPtuning gelukt de nieuwste generatie motoren toch te tunen. We trappen af met een Power Kit voor de BMW 520d F10.

Het vermogen van de 2-liter diesel uit de huidige generatie 5-serie stijgt van 184, naar 218 pk. 55 extra Newtonmeters zorgen ervoor dat de trekkracht uitkomt op een indrukwekkende 435 Nm. De kosten bedragen 950 euro. Al met al goed nieuws voor de BMW-rijder!

Meer over chiptuning

Wat klanten zeggen

stage 1 laten doen, verschil was bij het wegrijden meteen merkbaar. Na 200km wat rustiger gedaan te hebben, even flink wezen scheuren. wat een feest! echt een enorme aanrader, het is je geld meer dan waard!

Roy Stout · BMW 1 series 120d 177 pk E87

Uitstekende service: koffie en een rustige plek om te wachten. Auto heeft aanzienlijk meer koppel en trekt zelfs soepel een 1100 kg zware caravan.

Roel Berkhout · Citroen C3 1.6 e-HDi 92 pk

Ik was behoorlijk onder de indruk van de kracht die je onder de pedaal krijgt. Optrekken gaat inderdaad serieus beter. Zelfs bij 100km/u kan je zonder aarzeling je voorligger voorbijsteken. Ik ben zeer te spreken over de aanpassingen. De wachttijd is bij mij wel opgelopen tot 2u45’.

Jos · Mercedes Benz C 200 2.2 CDI 270NM 136 pk

Mijn Opel Zafira 2.0 CDTi kon wel wat sneller, daarom heb ik hem bij Zip laten chiptunen. Goede prestatieverbeteringen, een verbeterd rijcomfort en een lager verbruik zijn het resultaat. Inhalen is nu zeker geen probleem meer en veel spul vervoeren ook niet. Zeer tevreden.

De Boer · Opel Zafira 2.0 CDTi 131 pk C

Afgelopen woensdag bij Zip-tuning geweest om mijn Seat Ibiza te laten chippen. Ben erg tevreden, goed ontvangen, redelijk snel geholpen en een heerlijke auto teruggekregen. Mvg Een tevreden Seat Ibiza 1.6TdI rijder ;)

Hinkema · Seat Ibiza 1.6 TDI 90 pk 6J

Wow, 220pk was al genoeg, maar de extra push van 40pk die nu in de motor zit is geweldig. Overal is de motor ook soepeler geworden. Dus erg tevreden. rene heeft ons ook het gehele proces laten zien en waar hij mee verschilt van zijn concullega's. Dat geeft vertrouwen. Volgende keer weer...

John Timmer · Volvo C30 2.5 T5 220 pk
Vrijblijvend

Vraag je offerte aan

Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.

  • Originele software bewaard, altijd terug te zetten
  • Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
  • Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand

App ons

Op werkdagen meestal binnen een uur antwoord.

Bel ons

Liever even overleggen? We nemen het met je door.

085 303 5684