Chiptuning New Holland TC5070 All
Chiptuning New Holland TC5070 All: alle motorisaties met vermogen en koppel na Stage 1.
Kies je motorisatie
1 motorisatieVeelgestelde vragen
Hoelang duurt het?
Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.
Blijft mijn garantie geldig?
We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.
Wat kost het?
Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.
Bij Zip tuning Oost de tuning laten uitvoeren. BMW specialist met kennis van zaken. Na tuning aanzienlijke verbetering van koppel en prestaties waardoor rijplezier aanzienlijk is toegenomen.
Mijn Opel Mokka 2.0 CDTi rijdt stukken beter na de chiptuning. De auto rijdt in zijn geheel gewoon veel ''levendiger''. Het vermogen is toegenomen en de zuinigheid is zelfs wat beter geworden. Ik ben dan ook heel blij dat ik mijn auto heb laten tunen.
Ongeveer 2 maanden geleden bij jullie mijn auto onder handen laten nemen. Ik ging naar Utrecht toe met een lekkere wakkere motor en keerde terug naar huis met een losgelaten beer. De actieradius is met ongeveer 100 km toegenomen en dat met een motor die bijzonder pittig is geworden. Rijden is sinds mijn bezoek aan Ziptuning een andere ervaring geworden.
Zeer tevreden over het resultaat naast deze auto in de afgelopen week nog 2 andere auto's laten tunen. Eeen benziene en een diesel met name de Diesel (Caddy 2.0) is bijzonder goed gedaan. Is een andere auto geworden. Ja wat wil je een toename van circa 80 PK.
Dit is nu de tweede keer dat ik een auto van mij heb laten chiptunen. Dit keer is het mijn BMW 116d. Het optrekken gaat nu veel sneller, minder bij de pomp staan omdat het verbruik veel minder is en is het is ook nog aangenamer rijden. Kortom, ik kan het iedereen aanbevelen.
Na de tuning heeft mijn BMW Z4 28i 2.0T uit 2010 bijna 300 pk, de acceleratie is verbeterd en de respons van de motor ook. Om de puntjes op de I te zetten is het brandstofverbruik ook gedaald, ik ben daarom ook blij dat ik de tuning bij jullie heb laten doen!
Vraag je offerte aan voor de New Holland TC5070 All
Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.
- Originele software bewaard, altijd terug te zetten
- Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
- Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand
Bedankt!
We hebben je aanvraag ontvangen en nemen binnen 1 werkdag contact met je op.