Chiptuning New Holland T7.260
Chiptuning New Holland T7.260: kies je generatie en zie per motorisatie wat Stage 1 oplevert.
Kies je generatie
1 generatieVeelgestelde vragen
Hoelang duurt het?
Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.
Blijft mijn garantie geldig?
We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.
Wat kost het?
Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.
Wat een topprestatie ! Een compleet nieuwe rijervaring met de bmw dankzij Ziptuning ! Het is een nieuwe motor in de wagen wat een souplesse en trekkracht, nog maar los van het mooie ronddraaien en rustiger geluid en gevoel over de wagen. Bedankt voor het verbeteren van de motor !
Ik heb eerder mijn Fiesta ST laten chiptunen bij ZIPtuning en was daar zeer tevreden over. De auto heeft meer pk's en een veel hoger koppel gekregen. Vooral het hogere koppel is goed merkbaar. De auto trekt aanzienlijk sneller op en ook de motor lijkt soepeler te lopen.
Vermogen onderin het toerental aanzienlijk verbeterd, 0 - 120 km/h is een stuk sneller. Vanaf 120 (kickdown) niet heel veel verbetering, maar dit heeft waarschijnlijk alles te maken met gewicht, diesel en initiele vermogen. Overall tevreden :)
Hallo, jullie hebben mijn auto zo goed afgesteld dat hij veel zuiniger rijden gaat. Op de snelweg heb ik nu 0.3 liter minder nodig en gemiddeld is het 0.2 minder. De schakelbak werkt ook veel gemakkelijker. Ik ben tot dusver aangenaam tevreden over de tuning. Bedankt voor jullie werk!
Hallo , De tuning is wat mij betreft gelukt. Vooral bij de tussenacceleratie is er een enorm verschil. Met deze 1.2 motor dender je snel naar de 170 a 180! genoeg voor de Nederlandse wegen. Hij rijdt overigens op ron98 het fijnst. Stil soepel alsof je in een zespitter zit! Ga zo door! Groet Thijs
Mijn tweede Audi laten ’zippen’, eerst de A4 1.9TDI en nu de A6 2.0 TDI. Ben zeer tevreden over het resultaat. Met de multitronic was het even kijken hoe het extra koppel en vermogen erin komt, maar waar de 136PK echt beetje mager was, trekt hij nu echt heel soepel door, zeker boven de 100 naar 200 kan hij veel gemakkelijker aan.. echt een verschil. De kwaliteit / prijs verhouding is zeker goed.
Vraag je offerte aan voor de New Holland T7.260
Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.
- Originele software bewaard, altijd terug te zetten
- Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
- Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand
Bedankt!
We hebben je aanvraag ontvangen en nemen binnen 1 werkdag contact met je op.