Chiptuning Mercedes ML W164 - 2005 -> 2009
Chiptuning Mercedes ML W164 - 2005 -> 2009: alle motorisaties met vermogen en koppel na Stage 1.
Kies je motorisatie
5 motorisatiesVeelgestelde vragen
Hoelang duurt het?
Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.
Blijft mijn garantie geldig?
We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.
Wat kost het?
Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.
Perfect. goede service. Zeker aan te bevelen. Auto rijdt super. Zeker tevreden klant
Het is in alle opzichten anders rijden met deze ML,reactietijd gaspedaal fenomenaal snel.Motor blijft doortrekken in alle versnellingen.Maar waar ik het meeste voldoening bij heb is het verbruik,dit weekend naar Frankrijk gereden 850 km H&T een verbruik van 7.4L/100 km dit is 0.88L minder dan voor de tuning.Het voelt aan als een heel andere wagen.Merci ZIPTUNING.
Niet lang moeten wachten en zeer vriendelijk. Auto rijd ook veel aangenamer, trekt veel harder zelfs in eco.
Wagen rijdt veel aangenamer dan voordien, niet meer wachten op power, altijd koppel aanwezig.
Auto vliegt als een kogel, koppel is fenomenaal. Die gasten weten waar ze mee bezig zijn. Bedankt voor mij een bom af te leveren
Pieter-Jan and Chris thanks the car is fantastic it goes very good much beter than befor good job thanks
Vraag je offerte aan voor de Mercedes ML W164 - 2005 -> 2009
Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.
- Originele software bewaard, altijd terug te zetten
- Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
- Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand
Bedankt!
We hebben je aanvraag ontvangen en nemen binnen 1 werkdag contact met je op.