Chiptuning Citroën DS5 2011 -> 2015
Chiptuning Citroën DS5 2011 -> 2015: alle motorisaties met vermogen en koppel na Stage 1.
Kies je motorisatie
11 motorisatiesVeelgestelde vragen
Hoelang duurt het?
Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.
Blijft mijn garantie geldig?
We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.
Wat kost het?
Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.
De prestaties van mijn Citroen DS5 2.0 HDI zijn erg verbeterd. De trekkracht is enorm gestegen en ook reageert hij een stuk directer en feller. Op elk moment heeft de wagen nu pit. Het overall rijplezier is daardoor groter. De minpuntjes Welke de motor had zijn verleden tijd.
Na tuning door u is mijn auto sneller, krachtiger en zelfs iets zuiniger. Ik zal u aanbevelen in mijn vrienden en kennissenkring.
Ik heb vandaag 25/10/2014 mijn C5 1.6 HDI laten tunen bij Ziptuning in Evergem. In het naar huis rijden voelde ik duidelijk het verschil. Vanmorgen bij 120km/u verbruikte ik 4.7l. en nu een rond getal van 4,0l. Bij laag toerental en gas bij geven dag en nacht verschil.
Hallo , heb intussen enkele duizenden kilometer gereden.Ik kan U zeggen dat de wagen soepel doortrekt en bij een normale rijstijl zuiniger is geworden. Verbruik is gedaald van gemiddeld 5,7 naar 5,2 Ik kan nu gemakkelijk in een hogere versnelling blijven rijden te danken aan het hogere koppel grtjs Luc
Ondertussen de 8e auto die ik laat tunen en de ervaring is ook bij deze wagen weer super! Niet dat ik de straattegels uit de weg wil trekken maar voornamelijk het koppel onderin zorgt voor een rustiger en schakel-luier rijgedrag! De motor pakt op lage toeren nu veel beter op (eco-afstelling?) en loopt soepeler. Daarbij is het verbruik nu (1800km na uitvoering van de tuning) met 1,8liter/km gedaald! Aanrader dus!
hallo allemaal ben over ziptuning zeer tevreden dit is namelijk de derde tuning van ziptuning twee keer de bmw e60 530d en 535d je staat weer versteld van het koppel van de bmw de eerste tuning was in de buurt van utrecht de tweede keer in groningen de derde keer in hoogeveen ongeveer in een tijdbestek van 10 a 12 jaar ben tot nu toe zeer te spreken over ziptuning heb zelf geen negatieve ondervindingen gemerkt mvg h koster ...) 128 pk (2007-2016)">
Vraag je offerte aan voor de Citroën DS5 2011 -> 2015
Vul je gegevens in. We bekijken jouw auto en nemen binnen 1 werkdag contact op met de cijfers voor jouw motorisatie en de prijs. Je zit nergens aan vast.
- Originele software bewaard, altijd terug te zetten
- Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
- Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand
Bedankt!
We hebben je aanvraag ontvangen en nemen binnen 1 werkdag contact met je op.