Chiptuning Citroën C3 / C3 Picasso 1.0 PureTech 68 pk
Citroën C3 / C3 Picasso 1.0 PureTech 68 pk: van 68 naar 76 pk en van 95 naar 103 Nm met Stage 1 van ZipTuning.
Vraag vrijblijvend je offerte aan
Bedankt!
We hebben je aanvraag ontvangen en nemen binnen 1 werkdag contact met je op.
Specificaties na tuning
| Standaard | Stage 1 | Verschil | |
|---|---|---|---|
| Vermogen | 68 pk | 76pk | +8 pk |
| Koppel | 95 Nm | 103Nm | +8 Nm |
Wat ZipTuning anders doet
Directe gasrespons
Naast meer vermogen en koppel halen we de vertraging uit de gasrespons. De auto reageert meteen als je het pedaal intrapt, zonder dat het gaspedaal nerveus wordt. Dat merk je vooral bij lage snelheid en bij optrekken vlak na het afremmen.
Zuiniger en schoner
We stemmen ook de parameters af die het verbruik bepalen. Hoeveel het scheelt hangt af van je rijstijl en de brandstofkwaliteit, daarom zetten we er geen getal op. De emissienormen van je auto blijven behouden.
Spaart je koppeling
Veel extra koppel bij lage toeren kan een koppeling laten slippen of de aandrijflijn laten dreunen. Wij bouwen het koppel geleidelijk op. Zo worden koppeling, aandrijflijn en versnellingsbak niet te zwaar belast, of je nu automaat rijdt of handgeschakeld.
Slimme beveiliging
De software past zich aan. Is de luchtdruk laag, zoals in de bergen, of worden inlaat, uitlaat, olie of brandstof te warm? Dan vraagt hij vanzelf minder turbodruk. Zo blijft je turbo beschermd en blijven we binnen de grenswaarden van de fabrikant.
Ook kracht bij half gas
Veel tuners passen alleen vol gas aan, terwijl je bijna nooit vol gas rijdt. Wij zorgen dat je de extra kracht ook voelt met het pedaal half ingetrapt. Precies daar zit het verschil dat je elke dag merkt.
Eigen ECU-tooling
Met onze eigen ECU-verkenner en mapdriver zien we elke tabel en elke variabele in het motormanagement. We kunnen zelfs de codestructuur van de ECU aanpassen. Daardoor zitten we niet vast aan wat standaard tuningsoftware toelaat.
Veelgestelde vragen
Hoelang duurt het?
Meestal ben je in 60 tot 90 minuten klaar, vaak terwijl je wacht.
Blijft mijn garantie geldig?
We werken binnen de marges van de fabrikant en bewaren je originele software, zodat alles altijd terug kan naar de fabrieksinstelling.
Wat kost het?
Dat hangt af van het merk, model en de motorisatie. Vraag een vrijblijvende offerte aan. Je zit nergens aan vast tot je akkoord geeft.
Na tuning door u is mijn auto sneller, krachtiger en zelfs iets zuiniger. Ik zal u aanbevelen in mijn vrienden en kennissenkring.
Uitstekende service: koffie en een rustige plek om te wachten. Auto heeft aanzienlijk meer koppel en trekt zelfs soepel een 1100 kg zware caravan.
In maart mijn C4 laten tunen in Groningen. Doel: meer vermogen om in de vakanties de bergen beter aan te kunnen. Het is geweldig zoals het vermogen is toegenomen. Op de lange hellingen in Zuid-Duitsland op de passen in Oostenrijk en Italie. Over het verbruik kan ik niet veel zeggen. Daar ben ik gewoon tevreden.
Heb C5 Tourer in Groningen laten tunen en ben zoals mijn getunde nieuwe type C4 THP zeer tevreden, zowel over contact als over tunen.
Ondanks het geen turbomotor is, is het koppel is aanzienlijk toegenomen. Trekt ontzettend snel op terwijl de motor als een zonnetje draait. Met 230 pk gaat ie als een speer.
Mei 2012, na 10.000 km, mijn nieuwe Citroën DS4 naar mijn huistuner ZIP-Tuning gebracht. Keurige service en na 1,5 uur ready to GO ! Inmiddels 45.000 km genoten van de 242 PK ( gaat nog net op droog met voorwielaandrijving), motor is/ blijft heerlijk soepel, is " echt wakker" vanaf 2000 rpm, top > 245 kmh, 0-100 < 6,5 sec. Verbruik: 7,4 l/ 100 km. Conclusie: genieten !!
Vragen over je Citroën C3 / C3 Picasso 1.0 PureTech 68 pk?
Bel of app ons, dan kijken we samen wat er voor jouw auto mogelijk is. Je zit nergens aan vast.
- Originele software bewaard, altijd terug te zetten
- Klaar in 60 tot 90 minuten, je wacht erop
- Per motorisatie afgestemd, geen standaard bestand